Česky English По-русски Français

Revmacentrum BRNO

Operace v SurGal Clinic

logo

Vážení pacienti,
dovolte mi, abych Vás informoval o možnosti ortopedických operací v novém a zcela zrekonstruovaném zdravotnickém zařízení SurGal Clinic v Brně - www.surgalclinic.cz.

 

Fotografie prostředí

 

  

  

 

 

 

Revmacentrum od ledna 2011 úzce spolupracuje jak po stránce diagnostické, tak i ortopedicko chirurgické, s nestátním zdravotnickým zařízením SurGal Clinic v Brně, kde naleznete nadstandardní vysoce komfortní prostředí, špičkovou diagnostickou techniku vč. zobrazovacích metod computerovou tomografií (CT) a magnetickou rezonancí (MRI).

V SurGal Clinic jsou připraveny pro Váš komfort jen jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny klimatizací, regulací vlhkosti, koupelnou s bezbariérovým přístupem, plazmovou televizí, přístupem na internet WiFi, křesly, minibarem. Zdravotní péče je zajištěna odborným lékařským a středně zdravotnickým perzonálem, včetně kvalifikovaných fyzioterapeutů. Osobní péče operatéra v SurGal Clinic o Vás je samozřejmostí.
Následná rehabilitační péče po operaci v SurGal Clinic je rovněž zajištěna dle Vašeho výběru s osobní domluvou s Vaším operatérem již před operací.

V SurGal Clinic nabízíme nabízíme krátké čekací termíny na operace (malé, střední - zejm. arthroskopické operace, i velké - samozřejmě i vč. umělých kloubních náhrad) s použitím vysoce kvalitních implantačních materiálů s nejdelší životností u umělých kloubních náhrad, nyní i s možností individuální konstrukce umělé kloubní náhrady kolenního kloubu na míru pacienta. Pouze v SurGal Clinic !!!

 

VISIONAIRE™ – na míru vyrobené řezací bloky dle pacientovy vlastní anatomie. VISIONAIRE™ – na míru vyrobené řezací bloky dle pacientovy vlastní anatomie.


Komplexní předoperační vyšetření (zobrazovací metody, laboratorní vyšetření, interní vyšetření) je zajištěno v SurGal Clinic rovněž pro úsporu Vašeho času pouze na jednom místě. Předoperační vyšetření je automaticky organizováno recepcí SurGal Clinic dle Vašeho dohodnutého termínu plánované operace.

Domnívám se, vážení pacienti, že v SurGal Clinic prostředí, termíny operací, nadstandardní péče, přístup i prostředí, v ČR nemá dosud obdoby.

Všechny operace v SurGal Clinic jsou prováděny v rámci Vašeho zdravotního pojištění (pro nepojištěné pacienty za přímou úhradu). Zpoplatněno je pouze nadstandardní ubytování "all inclusive" a další služby, které si objednáte. Ceny - viz ceník SurGal Clinic.

Věřím, pokud jste kanditáty operace, že s pobytem a zejména s pooperačním výsledkem v SurGal Clinic budete plně spokojeni.


Váš

podpis

prim. MUDr. René Moster, CSc.,
senior konzultant SurGal Clinic