Česky English По-русски Français

Dopravní spojení v ČR

  1. Autem ze západu (od Prahy) dálnice D1 a jihu ( od Břeclavi ) dálnice D2 - exit č. 201 Brno - jih. Po sjezdu z dálnice pojedete stále rovně do centra ul. Hněvkovského (č. 41) jakmile narazíte na okruh III směr Židenice (Svitavy) odbočíte vpravo po ul. Černovická (č. 374) , dále po okruhu až na světelnou křižovatku, kdy narazíte na koleje tramvaje, zde odbočíte vlevo, dále po kolejích tramvaje první odbočkou doprava ul. Dulánek až na konec, odbočte vlevo na ul. Jílkova, první odbočka doprava je ul. Mošnova.

    Interaktivní mapa s GPS navigací
  2. Autem z východu (od Olomouce) dálnice D1 - exit č. 203 Brno - východ. Po sjezdu z dálnice pojedete stále rovně po ul. Ostravská (R 50) odbočíte vpravo směr Židenice (Svitavy) na okruh III po ul. Otakara Ševčíka, až na první světelnou křižovatku, kdy narazíte na koleje tramvaje, zde odbočíte vlevo, dále po kolejích tramvaje první odbočkou doprava ul. Dulánek až na konec, odbočte vlevo na ul. Jílkova, první odbočka doprava je ul. Mošnova.

    Interaktivní mapa s GPS navigací
  3. Autem ze severu (od Svitav) po dálničním přivaděči (42) na vnější okruh III, směr Židenice (Olomouc) . Po průjezdu Husovickým tunelem stále po hlavní silnici až k Židenickému kostelu (po levé straně) , na první světelné křižovatce za kostelem odbočit vpravo na tram. koleje, první odbočkou doprava ul. Dulánek až na konec, odbočte vlevo na ul. Jílkova, první odbočka doprava je ul. Mošnova.

    Interaktivní mapa s GPS navigací

 

mapy Praha -D1-Mošnova Olomouc-D1-Mošnova Svitavy - Mošnova